Jak schudnąć 15 kg w miesiąc?

15-kilogramowa nadwaga to spore zaniedbanie organizmu. Tak duża ilość tłuszczu to nie tylko defekt o charakterze kosmetycznym, to także spore zagrożenie dla zdrowia.

Odchudzanie w miesiąc, czyli jak szybko schudnąć?
Wydawać by się mogło, że odchudzanie to proces, który przychodzi łatwo, szybko i przyjemnie. Wszak, w telewizji i radio co chwilę można usłyszeć lub zobaczyć reklamę „złotych środków”, które rzekomo gwarantują szybką redukcję zbędnych kilogramów. Niestety, niewiele ma to wspólnego z prawdą.

W rzeczywistości odchudzanie to wymagający, czasochłonny i mocno absorbujący proces, którego realizacja w miesiąc jest niemożliwa. Przynajmniej, jeśli chodzi o tak dużą nadwagę.

15 kilogramów – realny czas odchudzania
Chcesz zrzucić naście kilogramów? Przy odpowiedniej samodyscyplinie, zaangażowaniu i determinacji jesteś w stanie zrobić to w ciągu około 90 dni. Trzy miesiące to okres w pełni wystarczający. Przy czym jednak musisz pamiętać, że założenia dietetyczne będziesz musieć realizować także po zakończonej redukcji. W przeciwnym wypadku dopadnie Cię efekt jojo.

Trzymiesięczny plan odchudzający – o co musisz zadbać?
Odchudzanie można podzielić na trzy kluczowe procesy, a mianowicie – dietę, trening i suplementację. Aby redukować średnio pięć kilogramów na miesiąc musisz zadbać o wszystkie te rzeczy jednocześnie.

Jeśli chodzi o dietę odchudzającą to ta powinna być zbilansowana i pełnowartościowa. Jakiekolwiek głodówki nie wchodzą w grę, gdyż niosą za sobą niebezpieczeństwo dla zdrowia.

Z kolei w przypadku treningu, najefektywniejsze okazują się być ćwiczenia o charakterze aerobowym. Tzw. Aerobik to forma ćwiczeń, która daje maksymalną efektywność.

Suplementacja powinna być realizowana w oparciu o sprawdzone preparaty (niekoniecznie te, reklamowane w telewizji). Wykorzystaj środki zawierające przebadane, skuteczne substancje, takie jak: błonnik, kwas hydroksycytrynowy, kwas chlorogenowy.

Pamiętaj: tempo odchudzania regulowane jest przez organizm. Nie w każdym przypadku możliwa jest tak szybka redukcja.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*